VY2222M35Y5US63V5 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 22 807
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 4 562
Datablad
Similar
KEMET
Similar
KEMET
2200 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY2222M35Y5US63V5
DigiKeys produktnummer
VY2222M35Y5US63V5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2222M35Y5US63V5
Beskrivning
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY2222M35Y5US63V5 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,512" (13,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)