VY2222M35Y5UG63V7 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 36 785
Datablad
Direkt
I lager: 43 538
Datablad
Similar
KEMET
Similar
KEMET
2200 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY2222M35Y5UG63V7
DigiKeys produktnummer
56-VY2222M35Y5UG63V7-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2222M35Y5UG63V7
Beskrivning
CAP CER 2200PF 300VAC Y5U RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY2222M35Y5UG63V7 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,512" (13,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)