VY2221K29Y5SS63L7A
DigiKeys produktnummer
VY2221K29Y5SS63L7A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2221K29Y5SS63L7A
Beskrivning
CAP CER 220PF 440VAC Y5S RAD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 pF ±10% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5S Radial, skiva
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VY2221K29Y5SS63L7A Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,295" diam. (7,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)