VY2103M63Y5UG63V7
DigiKeys produktnummer
56-VY2103M63Y5UG63V7-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2103M63Y5UG63V7
Beskrivning
CAP CER 10000PF 440VAC Y5U
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
EDA-/CAD-modeller
VY2103M63Y5UG63V7 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,630" diam. (16,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,787" (20,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)