VY2102M29Y5VS63V7
DigiKeys produktnummer
BC3308-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2102M29Y5VS63V7
Beskrivning
CAP CER 1000PF 440VAC Y5V
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5V (F) Radial, skiva
EDA-/CAD-modeller
VY2102M29Y5VS63V7 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,295" diam. (7,50mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,453" (11,50mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)