VY2102M29Y5US6UV7
DigiKeys produktnummer
56-VY2102M29Y5US6UV7CT-ND - Remsbit (CT)
56-VY2102M29Y5US6UV7TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2102M29Y5US6UV7
Beskrivning
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
EDA-/CAD-modeller
VY2102M29Y5US6UV7 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,295" diam. (7,50mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,453" (11,50mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)