VY2102M29Y5US6UV5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 8 838
Datablad
Similar
I lager: 30 726
Datablad
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 711
KEMET
I lager: 6
1000 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY2151K29Y5SS63V5(VY2)
VY2102M29Y5US6UV5
DigiKeys produktnummer
VY2102M29Y5US6UV5-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2102M29Y5US6UV5
Beskrivning
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY2102M29Y5US6UV5 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,295" diam. (7,50mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,453" (11,50mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)