VY2102M29Y5US6UL7 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 30 726
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KEMET
I lager: 195
Uppgradering
KEMET
I lager: 711
I lager: 6
1000 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY2150K29U2JS63V7(VY2)
VY2102M29Y5US6UL7
DigiKeys produktnummer
VY2102M29Y5US6UL7-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2102M29Y5US6UL7
Beskrivning
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY2102M29Y5US6UL7 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,295" diam. (7,50mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)