VR37000002205JR500 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | VR37000002205JR500 |
Beskrivning | RES 22M OHM 1/2W 5% AXIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 22 MOhms ±5% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Hög spänning, pulsmotstånd Metallfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | VR37000002205JR500 Modeller |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Egenskaper Hög spänning, pulsmotstånd |
Serie | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda |
Resistans | Leverantörens enhetsförpackning Axiell |
Tolerans | Storlek/dimension Diam. 0,157" x L 0,354" (4,00 x 9,00mm) |