VR37000002005JR500
DigiKeys produktnummer
PPCHHJ20MTR-ND - Remsa och spole (TR)
PPCHHJ20MCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VR37000002005JR500
Beskrivning
RES 20M OHM 1/2W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 MOhms ±5% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Hög spänning, pulsmotstånd Metallfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VR37000002005JR500 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Hög spänning, pulsmotstånd
Serie
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,157" x L 0,354" (4,00 x 9,00mm)