VDRUS10T150BKE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
240 V 4.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 10mm
VDRUS10T150BKE
DigiKeys produktnummer
56-VDRUS10T150BKE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRUS10T150BKE
Beskrivning
VARISTOR 240V 4.5KA DISC 10MM
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
264 V
Ström - stötpuls
4.5 kA
Serie
Energi
64J
Kapacitans @ frekvens
490 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
150 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
200 V
Varistorspänning (min)
216 V
Inkapsling/låda
Skiva 10mm
Varistorspänning (typisk)
240 V