VDRUS10T140BKE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
220 V 4.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 10mm
VDRUS10T140BKE
DigiKeys produktnummer
56-VDRUS10T140BKE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRUS10T140BKE
Beskrivning
VARISTOR 220V 4.5KA DISC 10MM
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
242 V
Ström - stötpuls
4.5 kA
Serie
Energi
58J
Kapacitans @ frekvens
540 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
140 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
180 V
Varistorspänning (min)
198 V
Inkapsling/låda
Skiva 10mm
Varistorspänning (typisk)
220 V