VDRUS10T130BSE
DigiKeys produktnummer
BC5461-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRUS10T130BSE
Beskrivning
VARISTOR 205V 4.5KA DISC 10MM
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
205 V 4.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 10mm
Kategori
Varistorspänning (max)
225.5 V
Ström - stötpuls
4.5 kA
Serie
Energi
52J
Kapacitans @ frekvens
580 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
130 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
170 V
Varistorspänning (min)
184.5 V
Inkapsling/låda
Skiva 10mm
Varistorspänning (typisk)
205 V