VDRUS07M320BKE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
510 V 1.8 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 7mm
VDRUS07M320BKE
DigiKeys produktnummer
56-VDRUS07M320BKE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRUS07M320BKE
Beskrivning
VARISTOR 510V 1.8KA DISC 7MM
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
561 V
Ström - stötpuls
1.8 kA
Serie
Energi
54J
Kapacitans @ frekvens
120 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
320 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
420 V
Varistorspänning (min)
459 V
Inkapsling/låda
Skiva 7mm
Varistorspänning (typisk)
510 V