VDRUS07M250BKE
DigiKeys produktnummer
56-VDRUS07M250BKE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRUS07M250BKE
Beskrivning
VARISTOR 360V 1.8KA DISC 7MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
360 V 1.8 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 7mm
Kategori
Varistorspänning (max)
396 V
Ström - stötpuls
1.8 kA
Serie
Energi
40J
Kapacitans @ frekvens
160 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
250 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
300 V
Varistorspänning (min)
324 V
Inkapsling/låda
Skiva 7mm
Varistorspänning (typisk)
360 V