VDRUS07M140BSE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
220 V 1.8 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 7mm
VDRUS07M140BSE
DigiKeys produktnummer
56-VDRUS07M140BSE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRUS07M140BSE
Beskrivning
VARISTOR 220V 1.8KA DISC 7MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
242 V
Ström - stötpuls
1.8 kA
Serie
Energi
23J
Kapacitans @ frekvens
290 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
140 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
180 V
Varistorspänning (min)
198 V
Inkapsling/låda
Skiva 7mm
Varistorspänning (typisk)
220 V