VDRS14G035BSE är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panasonic Industry
I lager: 1 043
Datablad
56 V 1 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 16mm
VDRS14G035BSE
DigiKeys produktnummer
BC1442-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRS14G035BSE
Beskrivning
VARISTOR 56V 1KA DISC 16MM
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
61.6 V
Ström - stötpuls
1 kA
Serie
Energi
14J
Kapacitans @ frekvens
4800 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
35 V
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Max DC-spänning
45 V
Varistorspänning (min)
50.4 V
Inkapsling/låda
Skiva 16mm
Varistorspänning (typisk)
56 V