VDRS07H300BSE
DigiKeys produktnummer
BC1415-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRS07H300BSE
Beskrivning
VARISTOR 470V 1.2KA DISC 9MM
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 V 1.2 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 9mm
Kategori
Varistorspänning (max)
517 V
Ström - stötpuls
1.2 kA
Serie
Energi
40J
Kapacitans @ frekvens
130 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
300 V
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Max DC-spänning
385 V
Varistorspänning (min)
423 V
Inkapsling/låda
Skiva 9mm
Varistorspänning (typisk)
470 V