VDRH14V230TSE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
360 V 6 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 14mm
VDRH14V230TSE
DigiKeys produktnummer
56-VDRH14V230TSETR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRH14V230TSE
Beskrivning
VDR HS 14D 6000A 230V STLDS TAPE
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
396 V
Tillverkare
Ström - stötpuls
6 kA
Serie
Energi
130J
Förpackning
Bulk
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
540 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
230 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
300 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
324 V
Inkapsling/låda
Skiva 14mm
Varistorspänning (typisk)
360 V