VDRH10G025BSE
DigiKeys produktnummer
VDRH10G025BSE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRH10G025BSE
Beskrivning
VARISTOR 39V 1KA DISC 12MM
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
39 V 1 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 12mm
Kategori
Varistorspänning (max)
42.9 V
Ström - stötpuls
1 kA
Serie
Energi
5,6J
Kapacitans @ frekvens
2600 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
25 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Max DC-spänning
31 V
Varistorspänning (min)
35.1 V
Inkapsling/låda
Skiva 12mm
Varistorspänning (typisk)
39 V