SFR25H0002703FA500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
270 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
SFR25H0002703FA500
DigiKeys produktnummer
56-SFR25H0002703FA500TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SFR25H0002703FA500
Beskrivning
SFR25H 1% A5 270K
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)