S681K33X7RP6UL5R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
680 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiska kondensatorer X7R Radial, skiva
S681K33X7RP6UL5R
DigiKeys produktnummer
S681K33X7RP6UL5R-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S681K33X7RP6UL5R
Beskrivning
CAP CER 680PF 2KV X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,335" diam. (8,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,492" (12,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)