S681K29Y5PN6VJ5R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
680 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer Y5P (B) Radial, skiva
S681K29Y5PN6VJ5R
DigiKeys produktnummer
S681K29Y5PN6VJ5R-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S681K29Y5PN6VJ5R
Beskrivning
CAP CER 680PF 1KV Y5P RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
S681K29Y5PN6VJ5R Modeller
Arbetstemperatur
-30°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,295" diam. (7,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,453" (11,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)