S681K29X7RN63L6R
DigiKeys produktnummer
BC5193-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S681K29X7RN63L6R
Beskrivning
CAP CER 680PF 1KV X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
680 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer X7R Radial, skiva
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S681K29X7RN63L6R Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,295" diam. (7,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,453" (11,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,252" (6,40mm)