S150J43SL0U83L7R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
15 pF ±5% 6000V (6kV) Keramiska kondensatorer SL Radial, skiva
S150J43SL0U83L7R
DigiKeys produktnummer
S150J43SL0U83L7R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S150J43SL0U83L7R
Beskrivning
CAP CER 15PF 6KV SL RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
73 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
S150J43SL0U83L7R Modeller
Kategori
Spänning - märkt
Tillv.
Temperaturkoefficient
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Tolerans
±5%