PTCEL17R102UBE404
DigiKeys produktnummer
56-PTCEL17R102UBE404-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PTCEL17R102UBE404
Beskrivning
ICL 1 KOHM 30% 17MM
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Inrusningsströmbegränsare 1 kOhms ±30% 0,670" (17,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PTCEL17R102UBE404 Modeller
Tolerans
±30%
Tillverkare
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Diameter
0,670" (17,00mm)
Serie
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Förpackning
Tråg
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q200
R @ 25°C
1 kOhms