NFR25H0002209JR500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 15 866
Datablad
Vishay Sfernice
22 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamsäker, säkring, säkerhet Metallfilm
NFR25H0002209JR500
DigiKeys produktnummer
PPC22BTR-ND - Remsa och spole (TR)
PPC22BCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NFR25H0002209JR500
Beskrivning
RES 22 OHM 1/2W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
NFR25H0002209JR500 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Flamsäker, säkring, säkerhet
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)