NFR25H0002209JR500 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | NFR25H0002209JR500 |
Beskrivning | RES 22 OHM 1/2W 5% AXIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 15 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 22 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamsäker, säkring, säkerhet Metallfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | NFR25H0002209JR500 Modeller |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Egenskaper Flamsäker, säkring, säkerhet |
Serie | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda |
Resistans | Leverantörens enhetsförpackning Axiell |
Tolerans | Storlek/dimension Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm) |