MRS25000C3003FRP00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity Passive Product
300 kOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
MRS25000C3003FRP00
DigiKeys produktnummer
MRS25000C3003FRP00-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRS25000C3003FRP00
Beskrivning
RES 300K OHM 0.6W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)