MRS25000C2219FRP00
DigiKeys produktnummer
56-MRS25000C2219FRP00TR-ND - Remsa och spole (TR)
56-MRS25000C2219FRP00CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRS25000C2219FRP00
Beskrivning
RES 22.1 OHM 0.6W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
22.1 Ohms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)