MRS25000C2204FCT00
DigiKeys produktnummer
BC4065CT-ND - Remsbit (CT)
BC4065TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRS25000C2204FCT00
Beskrivning
RES 2.2M OHM 0.6W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 MOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MRS25000C2204FCT00 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)