MRS25000C1784FCT00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Vishay Dale
1.78 MOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
MRS25000C1784FCT00
DigiKeys produktnummer
MRS25000C1784FCT00-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRS25000C1784FCT00
Beskrivning
RES 1.78M OHM 0.6W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Sammansättning
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)