MRS25000C1211FRP00 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | MRS25000C1211FRP00 |
Beskrivning | RES 1.21K OHM 0.6W 1% AXIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 11 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1.21 kOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm |
Tillv. | Sammansättning |
Serie | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda |
Resistans | Storlek/dimension Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm) |