MRS25000C1023FRP00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Vishay Dale
Vishay Dale
102 kOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
MRS25000C1023FRP00
DigiKeys produktnummer
5053MC102K0F12AF5-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRS25000C1023FRP00
Beskrivning
RES 102K OHM 0.6W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Sammansättning
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)