MMA02040C1302FA300
DigiKeys produktnummer
MMA02040C1302FA300-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMA02040C1302FA300
Beskrivning
RES 13K OHM 1% 2/5W MELF 0204
Tillverkarens standardleveranstid
76 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13 kOhms ±1% 0,4W, 2/5W Chipresistor MELF, 0204 Svavelhindrande, AEC-Q200 Tunnfilm
EDA-/CAD-modeller
MMA02040C1302FA300 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,055" x L 0,142" (1,40 x 3,60mm)