MKP385333063JD02W0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för MKP385333063JD02W0 är inte tillgänglig
MKP385333063JD02W0
DigiKeys produktnummer
MKP385333063JD02W0-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MKP385333063JD02W0
Beskrivning
CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF Filmkondensator 220V 630V Polypropylen (PP), metalliserad Radial
Kategori
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Storlek/dimension
L 0,492" x B 0,197" (12,50 x 5,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,433" (11,00mm)
Tolerans
±5%
Märkspänning - AC
220V
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Märkspänning - DC
630V