MBB02070D6040DRP00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
604 Ohms ±0,5% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
MBB02070D6040DRP00
DigiKeys produktnummer
MBB02070D6040DRP00-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBB02070D6040DRP00
Beskrivning
RES 604 OHM 0.6W 0.5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)