MBB02070C3001FC100
DigiKeys produktnummer
BC3726CT-ND - Remsbit (CT)
BC3726TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBB02070C3001FC100
Beskrivning
RES 3K OHM 0.6W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3 kOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Automotive AEC-Q200 Metallfilm
Tillv.
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)