MBB02070C1211DC100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Vishay Dale
Vishay Dale
1.21 kOhms ±0,5% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
MBB02070C1211DC100
DigiKeys produktnummer
MBB02070C1211DC100-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBB02070C1211DC100
Beskrivning
RES 1.21K OHM 0.6W 0.5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Sammansättning
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)