MBA02040C8200FCT00
DigiKeys produktnummer
BC3289CT-ND - Remsbit (CT)
BC3289TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBA02040C8200FCT00
Beskrivning
RES 820 OHM 0.4W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
820 Ohms ±1% 0,4W Hålmonterade resistorer Axiell Automotive AEC-Q200 Metallfilm
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,063" x L 0,142" (1,60 x 3,60mm)