MAL250117103E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
10000 µF 450 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapsling - skruvplintar 19mOhm vid 100 Hz 5000tim vid 85°C
MAL250117103E3
DigiKeys produktnummer
56-MAL250117103E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL250117103E3
Beskrivning
CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Polarisering
Polär
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Rippelström @ låg frekvens
23.3 A @ 100 Hz
Förpackning
Box
Rippelström @ hög frekvens
34.95 A @ 10 kHz
Artikelstatus
Aktiv
Impedans
13 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
1,252" (31,80mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
3,008" diam. (76,40mm)
Spänning - märkt
450 V
Höjd - monterad (max)
8,693" (220,80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
19mOhm vid 100 Hz
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
5000tim vid 85°C
Inkapsling/låda
Radial, kapsling - skruvplintar
Arbetstemperatur
-40°C-85°C