MAL225912331E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 0
Datablad
330 µF 200 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapsling - snäppfäste - 3 ledningar 340mOhm vid 100 Hz 3000tim vid 105°C
MAL225912331E3
DigiKeys produktnummer
56-MAL225912331E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL225912331E3
Beskrivning
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP TH
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rippelström @ låg frekvens
1.68 A @ 100 Hz
Rippelström @ hög frekvens
2.52 A @ 10 kHz
Impedans
210 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
0,866" diam. (22,00mm)
Spänning - märkt
200 V
Höjd - monterad (max)
1,260" (32,00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
340mOhm vid 100 Hz
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
3000tim vid 105°C
Inkapsling/låda
Radial, kapsling - snäppfäste - 3 ledningar
Arbetstemperatur
-40°C-105°C