MAL225733122E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 0
Datablad
1200 µF 250 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapsling - snäppfäste 130mOhm vid 100 Hz 5000tim vid 85°C
MAL225733122E3
DigiKeys produktnummer
56-MAL225733122E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL225733122E3
Beskrivning
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP TH
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rippelström @ låg frekvens
3.4 A @ 100 Hz
Förpackning
Box
Rippelström @ hög frekvens
4.76 A @ 10 kHz
Impedans
90 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
1,181" diam. (30,00mm)
Spänning - märkt
250 V
Höjd - monterad (max)
1,850" (47,00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
130mOhm vid 100 Hz
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
5000tim vid 85°C
Inkapsling/låda
Radial, kapsling - snäppfäste
Arbetstemperatur
-40°C-85°C