MAL225723122E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 457
Datablad
1200 µF 250 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapsling - snäppfäste 150mOhm vid 100 Hz 5000tim vid 85°C
MAL225723122E3
DigiKeys produktnummer
56-MAL225723122E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL225723122E3
Beskrivning
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP TH
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rippelström @ låg frekvens
3.06 A @ 100 Hz
Rippelström @ hög frekvens
4.284 A @ 10 kHz
Impedans
110 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
1,378" diam. (35,00mm)
Spänning - märkt
250 V
Höjd - monterad (max)
1,457" (37,00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm vid 100 Hz
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
5000tim vid 85°C
Inkapsling/låda
Radial, kapsling - snäppfäste
Arbetstemperatur
-40°C-85°C