MAL225064682E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
I lager: 600
6800 µF 10 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 10 000tim vid 105°C
MAL225064682E3
DigiKeys produktnummer
56-MAL225064682E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL225064682E3
Beskrivning
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Klassificeringar
Rippelström @ låg frekvens
2.196 A @ 100 Hz
Förpackning
Box
Rippelström @ hög frekvens
2.89 A @ 100 kHz
Impedans
19 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
0,630" diam. (16,00mm)
Spänning - märkt
10 V
Höjd - monterad (max)
1,319" (33,50mm)
Livslängd @ temp.
10 000tim vid 105°C
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-105°C