MAL215957221E3
DigiKeys produktnummer
4361PHBK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL215957221E3
Beskrivning
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP TH
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 µF 450 V Elektrolytkondensatorer aluminium Radial, kapsling - snäppfäste 370mOhm 5000tim vid 105°C
Arbetstemperatur
-25°C-105°C
Förpackning
Bulk
Rippelström @ hög frekvens
1.036 A @ 10 kHz
Impedans
525 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
1,378" diam. (35,00mm)
Spänning - märkt
450 V
Höjd - monterad (max)
1,260" (32,00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
370mOhm
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
5000tim vid 105°C