MAL215953221E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Rubycon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Rubycon
I lager: 0
Datablad
Nichicon
I lager: 46
Surge
220 µF 250 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapsling - snäppfäste 1,08Ohm vid 100 Hz 5000tim vid 105°C
MAL215953221E3
DigiKeys produktnummer
MAL215953221E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL215953221E3
Beskrivning
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP TH
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-25°C-105°C
Rippelström @ låg frekvens
1 A @ 120 Hz
Impedans
700 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
0,984" diam. (25,00mm)
Spänning - märkt
250 V
Höjd - monterad (max)
1,063" (27,00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,08Ohm vid 100 Hz
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
5000tim vid 105°C