MAL215952122E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Chemi-Con
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Nichicon
I lager: 349
Datablad
1200 µF 200 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapsling - snäppfäste 130mOhm 5000tim vid 105°C
MAL215952122E3
DigiKeys produktnummer
4357PHBK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL215952122E3
Beskrivning
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP TH
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-25°C-105°C
Bulk
Rippelström @ hög frekvens
2.898 A @ 10 kHz
Impedans
190 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
1,378" diam. (35,00mm)
Spänning - märkt
200 V
Höjd - monterad (max)
1,457" (37,00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
130mOhm
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
5000tim vid 105°C