MAL215233101E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
100 µF 250 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 4000tim vid 105°C
MAL215233101E3
DigiKeys produktnummer
MAL215233101E3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL215233101E3
Beskrivning
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Tillv.
Klassificeringar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Rippelström @ låg frekvens
340 mA @ 100 Hz
Impedans
400 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
0,630" diam. (16,00mm)
Spänning - märkt
250 V
Höjd - monterad (max)
1,063" (27,00mm)
Livslängd @ temp.
4000tim vid 105°C
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-40°C-105°C