MAL215099001E3
DigiKeys produktnummer
4396PHTR-ND - Remsa och spole (TR)
4396PHCT-ND - Remsbit (CT)
4396PHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL215099001E3
Beskrivning
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 µF 35 V Elektrolytkondensatorer aluminium Radial, kapsling - SMD 2500tim vid 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MAL215099001E3 Modeller
Tillv.
Klassificeringar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Rippelström @ hög frekvens
630 mA @ 100 kHz
Impedans
150 mOhms
Kapacitans
Storlek/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,413" (10,50mm)
Spänning - märkt
35 V
Monteringsyta vid ytmontering
L 0,394" x B 0,394" (10,00 x 10,00mm)
Livslängd @ temp.
2500tim vid 105°C
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-105°C